اموزشگاه تحقیقاتی آرین طیف

کار با +Network plus

تعداد جلسات :

15 ساعت تئوری 25 ساعت عملی

تعداد دانشجویان :

8582

ویدیو معرفی
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
ریال3615000
شروع کنید

چرا باید نت ورک پلاس را یاد بگیریم؟

بیشتر موسسات آموزشی داخلی و خارجی +Network plus را به شکل مستقیم یا غیرمستقیم پیش نیاز آموزش شبکه، به ویژه مدارک سیسکو در انتخاب  کرده اند . شرکت های معتبر همچون دل، اینتل، اپل، کانون، ورایزن، RICOH و …. مدرک نت ورک پلاس را به رسمیت می شناسند. در این زمینه هنرجویان  اطلاعات جامعی درباره توپولوژی های مختلفی همچون شبکه همچون شبکه های نظیر به نظیر، کلاینت سرور، باس (اتوبوسی)، ستاره‌ای، توری (مش)، درختی و شبکه‌های ترکیبی به دست خواهند آورد به طور کلی (( اولین قدم برای ورود به دنیای امنیت اطلاعات ، اولین قدم در ورود به دنیای هک و نفوذ زبان مهم تر از این اولین قدم برای ورود به هر حوزه ای در خصوص فناوری اطلاعات صحبت می کنیم))

آیا امکان شرکت در آزمون بین المللی نتورک پلاس در ایران وجود دارد؟

توجه کنید شما بصورت رسمی و قانونی نمی توانید در آزمون های بین المللی شرکت CompTIA یا شرکت های دیگری مثل مایکروسافت و سیسکو و .. در ایران شرکت کنید و مدرک خود را در یافت کنید باید بصورت غیر رسمی از داخل ایران در این آزمون ها شرکت کنید.

این نکته را به خاطر بسپارید با گذراندن فقط این دوره  نتورک پلاس تضمینی ورود به بازار کار شما نیست و باید حتما در یک گرایش تخصصی حوزه فناوری اطلاعات مثل شبکه های مایکروسافتی ، شبکه های سیسکو ، شبکه های لینوکسی ، مجازی سازی یا … گذرانده باشید

این دوره مناسب چه افرادی می باشد؟

1 ) افرادی علاقه بسیار زیادی به مباحث شبکه دارند

2 )  12 سال به بسیار مناسب می باشد

3 ) برای مهاجرت و کسب درامد بالا

 

 

::: دوره‌های مفید دیگر :::
آرین طیف
/5
آرین طیف
/5
آرین طیف
/5